استرس ازدواج

در دوران پیش از ازدواج انواع متفاوتی از تصمیمات،هزینه ها ،انتظارات و نقش های جدید برای تشریفات و خدمات مجالس  وجود دارند که میتوانند بسیار استرس زا باشند .بسیاری از افراد متوجه نمیشوند که این استرس ها چه تاثیری بر روابط وبهتر برگزار شدن جشن دارد.

شایدیکی از دشوارترین اتفاقهای از پیش تعیین نشده تشریفات و خدمات مجالس  از یک سو و انتظار فرد برای اینکه این دوران باید از شادتر دوران های زندگی وی باشد از سوی دیگر است.این که عروس و داماد در برنامه تشریفات عروسی و تشریفات مراسم انتظار دارند این اتفاق به شکلی کاملا ایده آل اجرا شود هم یکی دیگه از منابع اصلی استرس است.دیگر منابع استرس هم که از قبل وجود داشته نیز تنها به این دلیل که شما در حال ازدواج هستید خود به خود از بین نمی رود.این عوامل استرس زا با استرس قبل از مراسم عروسی ازدواج ترکیب شده و بر شدت فشاری که تجربه میکنید می افزاید.

فراموش نکنید که هرگونه تغییری حتی مثبت  استرس زا است.عوامل دیگری که موجب استرس میشوند عبارتند از مشکلات کاری،تعهد،نقل مکان،مسافرت،بیماری یا از دادن یکی از اعضای خانواده یا دوستان.

در مورد کسانی که برای بار دوم ازدواج میکنند و فرزندی هم دارند ،مسائل مربوط به فرزندپروری و حمایت های مالی نیز به فهرست عوامل استرس زا اضافه می شود.

تشریفات و خدمات مجالس فراز درپایین آوردن حس های بد و استرس زا با به عهده گرفتن بخش اعظمی از کارهای مربوط به مراسم عروسی می تواند کمک شایانی به زوج ها بکند بعضی از کارها در جلوه دادن به محیط حائز اهمیت است ولی بسیار وقت گیر که این وقت گیر بودن ممکن است که یکی از عوامی استرس زا باشد که زوج ها را درگیر کند برای نمونه یکی از موضوع ها گل آرایی عروسی و گل آرایی مجالس که در تشریفات و خدمات مجالس فراز به خوبی انجام می شود و می تواند از هر نظر خیال عروس و داماد را راحت کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *