گل آرایی مجالس

گل آرایی مجالس

گل آرایی امر بسیار مهم است که در زیبایی سالن پذیرایی شما تاثیر بسزایی دارد و جشن شما چندین برابر زینت می بخشد. اکثر زوج ها نمی توانند نسبت به گل آرایی و تزیینات بی تفاوت باشند و دوست دارند که مراسم آنها به زیبا ترین شکل زینت شود. زیبایی عروس، عقد کنان، نامزدی وابستگی زیادی به گل آرایی مراسم دارد. باید توجه داشته باشید که انتخاب نوع، رنگ و چیدمان گل ها خیلی مهم است. گل آرایی به فصل برگذاری مراسم، هزینه و بودجه، و سلیقه عروس و داماد نیز بستگی دارد.
گل آرایی جایگاه عروس و داماد جایگاه هر چه با گل های طبیعی و تزیین میز آنها با گل و شمع های بیشتری انجام شود تاثیر زیادی بر روی مهمانان خواهد داشت. حتی با تور و ساتن و لوستر های گل هم می توانیم آنها را چندین برابر زیبا کنیم.برای میز شام عروس و داماد از یک گل بزرگ مثل گل داوودی و یک دستمال سفره زیبا استفاده می شود و برای میز مهمان ها از روبان های خوشرنگ و برگ های گل استفاده می کنیم و آنها را یونیک و خاص می کنیم. مسیر ورودی عروس و داماد با گل آرایی و تزیینات بسیار خاص و رمانتیک می شود. حلقه های گل هم ایده بسیار جالب و زیبایی است. به رنگ گل ها هم باید توجه خاصی حتماً بکنید که رنگ ها همه با هم یک هارمونی زیبا ایجاد کند.
می توانیم یک باغ وارونه ایجاد کنیم منظور از باغ وارونه ایجاد سقف سالن با گل های زیبا و خوشرنگ است. گذاشتن گلدانی با شکوفه های فصلی خیلی زیبا می باشد و بسیار خیره کننده است. تاج گل برای مهمان ها یا خدمه یا گذاشتن تاج شکوفه برای کودکان بسیار جالب و دوست داشتنی است. سنجاق گل یادبود، رقص نور با طرح گل برروی صحنه ، آویز بطری گل ، کیک با گل های تازه هم ایده های بسیار جذاب و شگفت انگیزی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *